» ClassicKlasikклассическийكلاسيكي

Konsol, Masa, Vitrin ve 8 adet Broçollü sandalyeden oluşan bu yemek odası tamamı ile Firmamızın tasarımıdır. Cila rengi tamamı Patinalı lake oymalarda altın varak ve işinde uzman ressamların çizdiği pentür çalışması ile bir kat daha güzelleşen bu tasarımımız estetik ve zerafetin simgesi olmuştur. Sandalyeler deki ayrıntılara dikkat edildiğinde kalite ve estetiği daha iyi anlayabiliyoruz

Details

Konsol , Masa , Vitrin ve 8 adet Kısa kavisli sandalyeden oluşan Guy yemek odası tamamen Amerikan Ceviz ağacından yapılmış olup , parlak cila yapılarak ağacın tüm dokusunu bir inci tanesi ışıltısı gibi göz kamaştırırcasına hissedebilmektesiniz. Sadeliği ve zarifliği arayanlar için bu parça tasarımı ile de göz doldurmaktadır.

Details

İki adet 3 lü kanepe ve iki adet tekli den oluşan salon koltuğu zerafeti ile göz doldurduğu gibi İMOB 2013 mobilya fuarında tasarımı ile de beğeni toplamıştır. Kullanılan kumaşlar da özel olarak seçilerek estetik bir görünüm kazaznmıştır. Ahşap ları ceviz ağacı ve ceviz cila yapılmıştır. Her yaşta insanın kullanabileceği bu koltuk takımın da değişik kumaş

Details

Zerafetinden bir kesit sunduğumuz Borgo yemek takımının tüm detaylarını mağazamız da görebilirsiniz.Konsol , Masa , Vitrin ve 8 adet Borgo sandalyeden oluşmuştur.

Details

Konsol , Masa , Vitrin ve 8 adet Antico sandalyeden oluşan yemek odasında bütünüyle el işçiliğinin bir timsali olarak üretilmiştir. İnce , Zarif ve bir dantela gibi tamamen el işçiliği ile yapılan oymaları , gene hiç bir detay atlanmadan yapılan cilası tamamen el işçiliği ile bu eşsiz dokusuna kavuşmuştur. Masa ve Konsol üstünde değişik bir

Details

Karyola , Komodin , Şifonyer ve Dolaptan oluşan yatak odamız da açık renk ve pentür çalışmaları yapılmıştır. Masifin yoğun olarak kullanıldığı gibi oyma detaylarında estetiğin ve zarafetin habercisi olduğu görülmektedir. Bu eşsiz parça yatak odanız da hayallerinizi süsleyeceğinden şüphemiz yoktur.

Details

İki adet Kanepe İki adet Berjer den oluşan koltuk takımımız kadife ve saten kombinesi ile daha bir şık görünüm kazanmıştır. Tamamı ile gürgen ağacı kullandığımız bu üründe sağlamlığı ile de gerekli ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Her türlü renk kombinasyonuna açık olan bu koltuk takımımız sizin zevkinize göre değiştirilebileceğini de hatırlatmak isteriz.

Details

Konsol , Masa , Vitrin ve 8 adet Memorit sandalyeden oluşan yemek odası tam bir tasarım ürünü olduğunu ilk bakışta sunmaktadır. Pentürün cila ile birleştiği detaylarda ki inceliği fark edilmemesi mümkün değildir.

Details

2 Ad. 3 lü Kanepe ve 2 Ad. Tekli den oluşan koltuk takımımız da 1 kanepe desenli saten 1 kanepe 2 berjer kadife olarak tasarlanmıştır. Herkesin çok beğenerek aldığı bu takım aynı zamanda ebatlarının çok büyük olmaması sebebiyle de evlere rahatça yerleşebiliyor. Özel Olarak seçilen kumaşları kalitesi ve görselliği ile de göz kamaştırmaktadır.

Details

Konsol, Masa ve 8 adet Vincent sandalyeden oluşan bu yemek odası tamamı ile Firmamızın tasarımıdır. Cila rengi tamamı Patinalı lake oymalarda altın varak , masa üstü ve konsol üstünde kullanılan kök ağacı ile bir kat daha güzelleşen bu tasarımımız estetik ve zarafetin simgesi olmuştur. Kök ağacının seçiminde ömrünü mobilya ya adamış firma sahiplerinin özenle tek

Details

Tamamı ile ağaç olan bu kanepe , Türkiye ‘nin en iyi oyma ustalarının elinden çıkmıştır. Bir kanepenin 4 hafta da işlendiği düşünüldüğünde çıkan ürünün değerini anlayabilmekteyiz. Herkesin evi kendine saray olduğuna göre saray havasını salonunuz da bu kanepe ile tadabilirsiniz.

Details

İki adet Kanepe İki adet Berjer den oluşan koltuk takımımız tamamen saten kumaş ile daha bir şık görünüm kazanmıştır. Tamamı ile gürgen ağacı kullandığımız bu üründe sağlamlığı ile de gerekli ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Her türlü renk kombinasyonuna açık olan bu koltuk takımımız sizin zevkinize göre değiştirilebileceğini de hatırlatmak isteriz.

Details

İki adet Kanepe İki adet Berjer den oluşan koltuk takımımız kadife ve saten kombinesi ile üretilmiştir. Tamamı ile gürgen ağacı kullandığımız bu üründe sağlamlığı ve oyma işçiliğinin yoğunluğuyla zarafet kazanmıştır. Ahşap işçiliğinde ki detaylar , Döşeme işçiliğin de ki detaylar incelendiğin de kalite ve estetiğin nasıl bir araya gelip böyle bir parça çıktığı anlaşılmaktadır. Her

Details

Konsol , Masa , Vitrin ve 8 adet Uzun kavisli sandalyeden oluşan yemek odası tamamen Amerikan Ceviz ağacından yapılmış olup , parlak cila yapılarak ağacın tüm dokusunu bir inci tanesi ışıltısı gibi göz kamaştırırcasına hissedebilmektesiniz. Oymalarda ki Altın Varak Uygulaması ile bir kat daha gösteriş kazanmıştır. Sadeliği ve zarifliği arayanlar için bu parça tasarımı ile

Details

Karyola , Komodin , Şifonyer ve Dolaptan oluşan yatak odamız da açık renk ve pentür çalışmaları yapılmıştır. Ayrıca Komodin Ve şifonyer üstlerin de mermer çalışması yapılmıştır. Masifin yoğun olarak kullanıldığı gibi oyma detaylarında estetiğin ve zarafetin habercisi olduğu görülmektedir. Bu eşsiz parça yatak odanız da hayallerinizi süsleyeceğinden şüphemiz yoktur.

Details

Konsol , Masa ve 8 adet Nil sandalyeden oluşan yemek odası tam bir tasarım ürünü olduğunu ilk bakışta anlaşılmaktadır. Pentürün patinalı sedef cila ile birleştiği detaylarda ki inceliği ve ayaklar da yapılan varak işçiliğinin zarafeti fark edilmemesi mümkün değildir. Sadelik ve gösterişin bir arada olduğu yemek odası her yaştan insana hitap etmektedir.

Details

Karyola , Komodin , Şifonyer ve Dolaptan oluşan yatak odamız da sedef ve altın varak çalışmaları yapılmıştır. Masifin yoğun olarak kullanıldığı gibi oyma detaylarında estetiğin ve zarafetin habercisi olduğu görülmektedir. Adı gibi sizi Saray da yaşadığınızı zannettirecek bu eşsiz parça yatak odanız da hayallerinizi süsleyeceğinden şüphemiz yoktur.

Details

Konsol, Masa , Vitrin ve 8 adet Paradice sandalyeden oluşan bu yemek odası Firmamızın tasarımıdır. Oymalarda altın varak , tamamın da ceviz kök ağacı kullanılan ve aynı zamanda eşsiz marküteri işçiliği ile 12 farklı ağaçtan yapılan desenler ile bir nakış gibi işlenen bu sanat eseri estetik ve zarafetin simgesi olmuştur. Kök ağacının seçiminde ömrünü mobilya

Details

Konsol , Masa , Vitrin ve 8 adet Cris sandalyeden oluşan yemek odası tamamen patinalı lake ve altın varaktan yapılmış olup , parlak cila yapılarak bir inci tanesi ışıltısı gibi göz kamaştırırcasına hissedebilmektesiniz. Sadeliği ve zarifliği arayanlar için bu parça tasarımı ile de göz doldurmaktadır.

Details

Karyola , Komodin , Şifonyer ve Dolaptan oluşan yatak odamız da tamamı ile kırık beyaz lake yapılmıştır. Masifin yoğun olarak kullanıldığı gibi oyma detaylarında estetiğin ve zarafetin habercisi olduğu görülmektedir. Bu eşsiz parça yatak odanız da hayallerinizi süsleyeceğinden şüphemiz yoktur.

Details

İçinde 3 boyutlu buharla çalışan şömine , aynanın içine gizlenmiş lcd televizyon , ve yan taraflarını kütüphane olarak kullanılmaktadır. Tamamı ile kırık beyaz parlak cila yapılmıştır. Her evin ölçüsüne göre değiştirilebilir bir kütüphanedir.

Details

İki adet Kanepe İki adet Berjer den oluşan koltuk takımımız kadife ve saten kombinesi ile daha bir şık görünüm kazanmıştır. Tamamı ile gürgen ağacı kullandığımız bu üründe sağlamlığı ile de gerekli ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Her türlü renk kombinasyonuna açık olan bu koltuk takımımız sizin zevkinize göre değiştirilebileceğini de hatırlatmak isteriz.

Details

Konsol , Masa ve 8 adet Toskano sandalyeden oluşan yemek odasında bütünüyle el işçiliğinin bir timsali olarak üretilmiştir. İnce , Zarif ve bir dantela gibi tamamen el işçiliği ile yapılan oymaları , gene hiç bir detay atlanmadan yapılan kırık beyaz lake cilası. Oymalar da ki altın varak ile bu eşsiz dokusuna kavuşmuştur. Toskano Yemek Odası

Details

Karyola , Komodin , Şifonyer ve Dolaptan oluşan yatak odamız da açık renk sedef patinalı lake ve pentür çalışmaları yapılmıştır. Masifin yoğun olarak kullanıldığı gibi oyma detaylarında estetiğin ve zarafetin habercisi olduğu görülmektedir. Bu eşsiz parça yatak odanız da hayallerinizi süsleyeceğinden şüphemiz yoktur.

Details

Konsol , Masa , Vitrin ve 8 adet Hilton sandalyeden oluşan yemek odası tamamen patinalı lake yapılmış olup , parlak cila yapılarak bir inci tanesi ışıltısı gibi göz kamaştırırcasına hissedebilmektesiniz. Sadeliği ve zarifliği arayanlar için bu parça tasarımı ile de göz doldurmaktadır.

Details

Karyola , Komidin , Şifonyer ve Dolaptan oluşan yatak odamız da açık renk ve pentür çalışmaları yapılmıştır. Masifin yoğun olarak kullanıldığı gibi oyma detaylarında estetiğin ve zarafetin habercisi olduğu görülmektedir. Bu eşsiz parça yatak odanız da hayallerinizi süsleyeceğinden şüphemiz yoktur.

Details

Konsol Masa ve 8 Adet Bahama Sandalyeden oluşmaktadır. ingiliz Tarzı eskitilmiş beyaz lake cilası ve masa konsol üzerinde parlak ahşap deseni ile country sevenlerin ilgisini çekmektedir.

Details

İki adet Kanepe İki adet Berjer den oluşan koltuk takımımız tamamen kadife kumaş ile daha bir şık görünüm kazanmıştır. Tamamı ile gürgen ağacı kullandığımız bu üründe sağlamlığı ile de gerekli ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Her türlü renk kombinasyonuna açık olan bu koltuk takımımız sizin zevkinize göre değiştirilebileceğini de hatırlatmak isteriz.

Details

Sözün Bittiği yerdir Jumpo yemek odası. işçiliğinin tarifi olmayan bu yemek odamızda klasik sevenler için eşsiz bir parçadır.

Details

Karyola , Komodin , Şifonyer ve Dolaptan oluşan yatak odamız da açık renk sedef lake ve Gümüş varak çalışmaları yapılmıştır. Masifin yoğun olarak kullanıldığı gibi oyma detaylarında estetiğin ve zarafetin habercisi olduğu görülmektedir. Bu eşsiz parça yatak odanız da hayallerinizi süsleyeceğinden şüphemiz yoktur.

Details

Karyola , Komodin , Şifonyer ve Dolaptan oluşan yatak odamız da açık renk akrilik parlak boya kullanılmıştır. Masifin yoğun olarak kullanıldığı , estetiğin ve zerafetin habercisi olduğu görülmektedir. Bu eşsiz parça yatak odanız da hayallerinizi süsleyeceğinden şüphemiz yoktur.

Details

Konsol, Masa, Vitrin ve 8 adet sandalyeden oluşan bu yemek odası Cila rengi tamamı altın varak ve parlak yapılarak bir kat daha güzelleşen bu tasarımımız estetik ve zarafetin simgesi olmuştur. Sandalyeler deki ayrıntılara dikkat edildiğinde kalite ve estetiği daha iyi anlayabiliyoruz.

Details

Karyola , Komodin , Şifonyer ve Dolaptan oluşan yatak odamız da açık renk akrilik parlak boya kullanılmıştır. Modernliğin, estetiğin ve zarafetin habercisi olduğu görülmektedir. Bu eşsiz parça yatak odanız da hayallerinizi süsleyeceğinden şüphemiz yoktur.

Details

Karyola , Komodin , Şifonyer ve Dolaptan oluşan yatak odamız da sedef lake ve gümüş varak çalışmaları yapılmıştır. Masifin yoğun olarak kullanıldığı gibi oyma detaylarında estetiğin ve zerafetin habercisi olduğu görülmektedir. Bu eşsiz parça yatak odanız da hayallerinizi süsleyeceğinden şüphemiz yoktur.

Details
Copyright © 2013 Nil Mobilya Up